NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Komentar o polufinalistima TV Slagalice

Meni se svi takmicari cine dosta kvalitetnim sto se tice znanja, mada se stice utisak da svako od njih ima neku svoju igru u kojoj je posebno dobar. Ipak, nekako mi je najsimpaticniji onaj decko Zarko. Mozda zato sto je najmladji, ali je ipak dosta pametan. Navijam za njega!

2 za
13 protiv
Isidora_
2011-03-30
???

Isidora_ napisa...

Meni se svi takmicari cine dosta kvalitetnim sto se tice znanja, mada se stice utisak da svako od njih ima neku svoju igru u kojoj je posebno dobar. Ipak, nekako mi je najsimpaticniji onaj decko Zarko. Mozda zato sto je najmladji, ali je ipak dosta pametan. Navijam za njega!

Sto se tice znanja, takmicari su prosek proseka, nista posebno. Zarko je zavrsio kao treci, znanje za njegove godine vise nego solidno, ali karakter ravan nuli. Vreme treba da poradi na njemu, nadajmo se uspesno.

14 za
1 protiv
Erazmo
2011-03-30
???

Ne  bih se slozio sa tobom da su prosek proseka. Ovaj ciklus je bio jaci dosta od prethodnog.

Po meni, od ova 4 takmicara, najkompletniji su Igor i Nikola, Zarko i ovaj stariji gospodin su malo losiji od njih dvojice. Kao sto sam i ranije napisao ovde, ja i dalje navijam za Igora...

6 za
5 protiv
dejan86
2011-03-30
???

Ni ja se ne bih bas slozila sa Erazmom da su takmicari prosek proseka. Ovo je ipak redovan ciklus, a ne Superfinale. Kada bi se ipak neki od ovih polufinalista i pojavio u njemu mislim da se ne bi obrukao, sta vise...                                                                                                                                                Sto se tice Zarka, ne poznajem ga i ne znam kakav mu je karakter, mozda ste u pravu. Po onome  sto sam videla na tv-u smatram da se razlikuje od svojih vrsnjaka.

3 za
3 protiv
Isidora_
2011-03-31
???

ovaj ciklus je jedan od najslabijih. sta vise poslednjih nekoliko ciklusa su takva da se ne zna koji je slabiji od kojega. ciklusi u poslednjih 1-2 godine su neuporedivi u odnosu na one od pre 7-8 godina pa nek se ljuti ko koliko hoce. a sto se tice znanja takmicara ono nije cak ni prosecno npr. u poslednja 2 ciklusa u cetvrtfinale i polufinale su ulazili ljudi koji kada dodje do ko zna zna svih 10 pitanja samo odgledaju ne pomisljajuci da se jave. i tako iz emisije u emisiju i na kraju zavrse kao  cetvrti, peti i sl.

zarko je za svojih 16  godina perfektan sto se tice znanja. siguran sam da niko nije tako igrao u tim godinama iako je imao malo isrece sto ucestvuje i slabom ciklusu. 

3 za
4 protiv
klasicna budala
2011-03-31
???

klasicna budala napisa...

zarko je za svojih 16  godina perfektan sto se tice znanja. siguran sam da niko nije tako igrao u tim godinama

...jeste Marko Obradović, i to znatno bolje, kao i Stevan Uzelac.

6 za
1 protiv
Kalimist
2011-03-31
???

Od svih ciklusa koji su krenuli posle superfinala, najviše sam pratio prvi, mada nisam ni ostale zanemario. Taj prvi mi je delovao najkvalitetniji po pitanju ljudi koji su učestvovali. Dušan Ivanović, koji je završio kao treći je bio izuzetno jak na opštoj kulturi, drugoplasirani je bio dobar enigmata, a Aleksandar Divović je bio dobar na oba polja, pa je zasluženo završio kao prvi, mada mi je žao što se nije desio okršaj prvog i trećeg. Od ostalih ciklusa ostao mi je naravno u sećanju momak iz Bijeljine, strašno jak takmičar, mada mu je kokurencija bila ama baš nikakva. Ostali ciklusi nisu baš preterano zadovoljili kvalitetom, kao ni ovaj koji ide trenutno, rekao bih, kao i Erazmo - čist prosek, mada je trenutni ciklus takmičarski zanimljiv za gledanje, jer je teško reći ko bi mogao da pobedi.

Što se tiče Žarka, zaista zavidno znanje za njegove godine, lepo i kombinuje i razmišlja ( mada mora bolje da rešava slova ), ali sam i ja video njegove komentare u kojima je nipodaštavao protivnike, pa time njegov kvalitet, bar kod mene, pada u drugi plan. Voleo bih kada bi ga uspesi promenili na bolje, ali mislim da će izazvati suprotan efekat i da će mu još više nahraniti ego. Čak i Omer je gubio na Slagalici, što znači da nije isključena mogućnost da se i Žarku to desi, a pad najviše boli kad se tresne sa jako velike visine. Ja mu u svakom slučaju želim uspeh, ali i da pokaže više poštovanja prema protivnicima u budućnosti.

11 za
3 protiv
Kalimist
2011-03-31
???

Poredis Omera Ekica i Zarka, njih dvojica se ne mogu porediti ni po cemu.

Zarko mora dosta da poradi na sebi da bi mogao u buducnosti da se poredi sa Omerom.

Trenutno, to poredjenje je krajnje smesno ...

8 za
2 protiv
dejan86
2011-03-31
???

klasicna budala napisa...

ovaj ciklus je jedan od najslabijih. sta vise poslednjih nekoliko ciklusa su takva da se ne zna koji je slabiji od kojega. ciklusi u poslednjih 1-2 godine su neuporedivi u odnosu na one od pre 7-8 godina pa nek se ljuti ko koliko hoce. a sto se tice znanja takmicara ono nije cak ni prosecno npr. u poslednja 2 ciklusa u cetvrtfinale i polufinale su ulazili ljudi koji kada dodje do ko zna zna svih 10 pitanja samo odgledaju ne pomisljajuci da se jave. i tako iz emisije u emisiju i na kraju zavrse kao  cetvrti, peti i sl.

zarko je za svojih 16  godina perfektan sto se tice znanja. siguran sam da niko nije tako igrao u tim godinama iako je imao malo isrece sto ucestvuje i slabom ciklusu. 

...Slazem se da je pre nekih 5-10 godina bilo kvalitetnijih takmicara (nekih se jos uvek vrlo dorbo secam), ali sta da se radi. A sto se tice (ne)javljanja u igro Ko zna zna, smatram da je ovo ipak kviz u kojem se trazi ne samo opsta kultura, vec i druge vestine takmicara npr. mastovitost, snalazljivost, dobra memorija, kombinatorika, brzo razmisljanje  i sl. Mislim da je bas zbog svega ovoga Slagalica i dalje nas najgledaniji kviz, kviz u kojem se takmice sasvim obicni ljudi.  Ako hocete da cenite takmicare po tome koliko znaju o opstoj kulturi onda je najbolje da paznju usmerite na Milionera i Visoki napon koji su, da ne bude zabune, takodje sjajni kvizovi.

7 za
2 protiv
Isidora_
2011-03-31
???

dejan86 napisa...

Poredis Omera Ekica i Zarka, njih dvojica se ne mogu porediti ni po cemu.

Zarko mora dosta da poradi na sebi da bi mogao u buducnosti da se poredi sa Omerom.

Trenutno, to poredjenje je krajnje smesno ...

...naravno da se ne mogu porediti, ni ja to nisam uradio. Pogledaj još jednom, rekao sam praktično da ako Omer može da izgubi u Slagalici, može svako, samim tim i Žarko.

8 za
1 protiv
Kalimist
2011-03-31
???

Слагалицу гледам још откако је била "музичка", са Николом Нешковићем. Волим је зато што не претендује на то да буде шоу-програм. Са музичком подлогом, аплаузима публике, драмским паузама водитеља, светлосним ефектима и осталим споредним стварима.

Од ранијих такмичара у сећању ми је остао један који је био хендикепиран, у колицима. Стигао је до четвртфинала и могао је да победи да се сетио Олимпа. Дивио сам му се што је имао храбрости да се појави у квизу.
 

13 za
1 protiv
Matorac
2011-03-31
???

Мислим да је Жарко поштено заслужио треће место. Са само 16 година показао је завидно знање. Јесте да се мало правио важан, али има покриће. Временом ће, надам се, изградити солидан карактер.

5 za
6 protiv
Matorac
2011-04-07
???

Matorac napisa...

Мислим да је Жарко поштено заслужио треће место. Са само 16 година показао је завидно знање. Јесте да се мало правио важан, али има покриће. Временом ће, надам се, изградити солидан карактер.

...Jeste ,Žare zaslužuje sve pohvale na prikazanom znanju ,rastura u "Ko zna zna" i  asocijacijama, evo i ja kao 3. iz prošlog ciklusa mu čestitam na osvojenom 3. mesto u ovom ciklusu .  Žare dobrodošao u klub!!! wink

9 za
6 protiv
Слађан
2011-04-07
???

Zarko je natprosecno inteligentno dete,perfektne memorije.Da je los karakter,apsolutno se ne slazem.Decko je samopouzdan,samouveren,jednostavno siguran u sebe,a to su osobine koje se kod nas obavezno pogresno percepiraju.Nasi ljudi jednostavno ne vole da  vide stabilne,uravnotezene,balansirane individualce,sto proizilazi iz licnog kompleksa.A Zarko je savrseno sazdan klinac koji ima veliki potencijal.Kao i svakom takmicaru,postoje igre koje mu manje ili vise leze.Moje je milsljenje da su igre koje su mu slabije legle,igre,moj broj i slagalica,sto ga je i kostalo prolaza u finale.Dok je u asocijacijama jedan od najbojlih takmicara u istoriji kviza slagalica.Takodje pokazao je i veoma visoko znanje u igri ko zna,zna!Spojnice su cista talija,nekada upadne ovako, nekada onako.I za kraj sto se tice komparacije sa Omerom,brilijantnim takmicarom,covekom u zrelim godinama na vrhuncu svoga znanja,pa polako ljudi jos je rano za to,ali u futuri uz konstantan progres,i zeljom za usavrsavanjem,Zarko ce,siguran sam,i nadmasiti,gore pomenutog takmicara.Zarko sve najbolje,i srecno u zivotu i daljem skolovanju!

5 za
16 protiv
Broj 1,TNT Group
2011-04-07
???

Svaka cast na osvojenom trecem mestu,  zasluzeno je osvojio, ali reci da je natprosecno inteligentan je malo preterivanje pogotovo jer je ocajan bas u onim igrama u kojima se ne trazi znanje i brzina vec suva inteligencija...

14 za
6 protiv
dejan86
2011-04-08
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0162 sec.

Copyright © 2024