NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Marina i Danijel Popović

Čini mi se da sve te promene ne utiču na varanje ova dva igrača! Strpljivo čekaju i skupljaju rešenja sa svojih 10 naloga! Trenutno su na 149 mestu, ali ne brini te se, biće prvi sigurno! Džaba ste krečili tj smišljali nova pravila i povećavali broj kombinacija!

23 za
5 protiv
Nebel
2012-01-11
???

Da, i meni se ne dopada to što je pregledanje pitanja svima dostupno...

10 za
3 protiv
lascaux
2012-01-12
???

lascaux napisa...

Da, i meni se ne dopada to što je pregledanje pitanja svima dostupno...

... pregledanje pitanja nije nikome dostupno.

Dostupno je samo pregledanje asocijacija, a i to nije svima, nego samo igračima na rang listi, a i niko od njih ne dobija sve da vidi.

9 za
8 protiv
Supervizor
2012-01-13
???

Da, na to sam i mislio, samo se pitam koliko neko sa jednim nalogom može da vidi eventualnih pitanja - u ovom slučaju asocijacija. Mada mislim da je generalno bolje nego pre.

3 za
5 protiv
lascaux
2012-01-14
???

lascaux napisa...

Da, na to sam i mislio, samo se pitam koliko neko sa jednim nalogom može da vidi eventualnih pitanja - u ovom slučaju asocijacija. Mada mislim da je generalno bolje nego pre.

... može da vidi puno, ali ništa od toga neće dobiti da igra. Igrač dobija da igra ono što su videli drugi "pregledači". E sad, neko sa puno naloga bi mogao da ispregleda neke asocijacije za sebe, i to upravo sada i analiziram jer su neke asocijacije označene "za igru" bez ispravljanja a imaju u sebi očigledne propuste (polja koja uopšte ne asociraju na rešenje kolone i sl.). Trenutno radim na algoritmu za ocenjivanje igrača koji pregledaju koji će uzeti u obzir ko je još pregledao, kakva je korelacija između igrača, koliko im je vremena trebalo da "pregledaju", koliko su ukupno pregledali, koliko su pravili ispravki i na kraju najbitniji faktor, njihova ocena naspram moje krajnje. Najverovatnije da će igračima koji imaju nizak "kvalitet pregleda" biti ukinuta mogućnost da dalje pregledaju asocijacije.

7 za
6 protiv
Supervizor
2012-01-14
???

Ja sam danas dobio ono sto sam video, ne zalim se, nemam dva naloga ali mi onda nije jasno kako se to dogodilo?

8 za
3 protiv
MILAN 1997
2012-01-14
???

MILAN 1997 napisa...

Ja sam danas dobio ono sto sam video, ne zalim se, nemam dva naloga ali mi onda nije jasno kako se to dogodilo?

...ne, dobili ste...uh, pa ako bi sad javno napisao koje kolone ste videli , a koje druge 2 asocijacije imaju sličnu kolonu i konačno rešenje onda bi morao da obrišem 3 pregledane asocijacije što mi je puno. Recimo da ima nekih sličnih asocijacija i da ima nekih asocijacija gde su pojmovi jedne od kolona slični rešenjima kolona neke druge.

6 za
2 protiv
Supervizor
2012-01-14
???

U redu, nisam ni mislio da kazem koje su asocijacije jer ne bi bilo fer prema vama a ni prema drugim takmicarima. Hvala.

8 za
3 protiv
MILAN 1997
2012-01-14
???

Sad su na 137 mestu, baš me zanima koji će biti sutra :) Računica je prosta, sakupljaš rezultate 4 dana sa deset naloga...

14 za
5 protiv
Nebel
2012-01-15
???

nadamo se da će se povećati broj igara,pa se neće moći varati sa više naloga

6 za
1 protiv
jaleeee
2012-01-15
???

Suprug i ja nedeljama igramo slagalicu,satima sedimo za racunarom,ne takmicimo se otvorili smo vec treci nalog jer smo odigrali celu godinu nismo fakultetski obrazovani ali mislim da nismo ne informisani i da je nase znanje na solidnom nivou i zato se pitam da li je moguce da ljudi imaju tako dobre rezltate svakodnevno a da nema prevare i da daleko,daleko bolje igraju od svih ucesnika slagalice sa rts-a,da se na rts-u desava samo par puta mesecno da se otvaranjem jednog polja otvara cela acocijacija,ili da neko zna u igri ko zna zna bas sve,a sa tolikim bonusima i poenima neverovatno je kako se to nekim ljudima svakodnevno desava. Mozda nisam kompetentna da ovo komentarisem ali nisam mogla da odolim i sad kad sam malo citala forume ne nameravam ni da budem na rang listi jer mislim da su rezultati daleko od relnih.Iskreno pokusala sam i da koriscenjem Googla imam bolje rezultate ali to je nemoguce.Mozda supervizor smatra da ne bi bilo pravedno da svi takmicari nemaju istu slagalicu svaki dan ali bi takmicenje tako imalo vise smisla i rezultati bi bili realniji jer ja verujem da je ovde problem otvaranja vise naloga i da bi bilo bolje da svi takmicari dobijaju razlicite slagalice i onda ne bi bilo ovakvih problema.

6 za
9 protiv
martinaaleksandar
2012-01-18
???

martinaaleksandar napisa...

Suprug i ja nedeljama igramo slagalicu,satima sedimo za racunarom,ne takmicimo se otvorili smo vec treci nalog jer smo odigrali celu godinu nismo fakultetski obrazovani ali mislim da nismo ne informisani i da je nase znanje na solidnom nivou i zato se pitam da li je moguce da ljudi imaju tako dobre rezltate svakodnevno a da nema prevare i da daleko,daleko bolje igraju od svih ucesnika slagalice sa rts-a,da se na rts-u desava samo par puta mesecno da se otvaranjem jednog polja otvara cela acocijacija,ili da neko zna u igri ko zna zna bas sve,a sa tolikim bonusima i poenima neverovatno je kako se to nekim ljudima svakodnevno desava. Mozda nisam kompetentna da ovo komentarisem ali nisam mogla da odolim i sad kad sam malo citala forume ne nameravam ni da budem na rang listi jer mislim da su rezultati daleko od relnih.Iskreno pokusala sam i da koriscenjem Googla imam bolje rezultate ali to je nemoguce.Mozda supervizor smatra da ne bi bilo pravedno da svi takmicari nemaju istu slagalicu svaki dan ali bi takmicenje tako imalo vise smisla i rezultati bi bili realniji jer ja verujem da je ovde problem otvaranja vise naloga i da bi bilo bolje da svi takmicari dobijaju razlicite slagalice i onda ne bi bilo ovakvih problema.

...pa radi se na tome da se poveća broj igara za igrače na rang listi,čitajte obaveštenja na naslovnoj strani

4 za
3 protiv
jaleeee
2012-01-18
???

sada su drugi

3 za
3 protiv
jaleeee
2012-01-20
???

Šta je LUZERI! Ne možete nam ništa! Najbolji smo!

2 za
39 protiv
Marina i Danijel Popovic
2012-01-24
???

danijelu ne mogu nista al tebi bi mogao nesto

27 za
4 protiv
klasicna budala
2012-01-24
???

Još nam se i sprdaju, stvarno bezobrazno

22 za
6 protiv
Nebel
2012-01-24
???

Nebel napisa...

Još nam se i sprdaju, stvarno bezobrazno

...4204, a još imamo 6 igara! :)

2 za
35 protiv
Marina i Danijel Popovic
2012-01-24
???

Najbolji ne bi druge nazivali luzerima...

23 za
2 protiv
lascaux
2012-01-25
???

Najbolji ste u nekom svom svetu. U stvari ste samo patetični.

27 za
2 protiv
Tanc
2012-01-25
???

Marina i Danijel Popovic napisa...

Nebel napisa...

Još nam se i sprdaju, stvarno bezobrazno

...4204, a još imamo 6 igara! :)

Koliko ja vidim ko vas je

Poeni  
Tekući mesec 18 igara, 521 poena, nije na rang listi
Prosek 28.94 poena po igri
2 za
4 protiv
baron-samedi
2012-01-25
???

Nebel napisa...

Još nam se i sprdaju, stvarno bezobrazno

... Ako bolje pogledate u pitanju je obična provokacija. Neko je otvorio besplatan nalog sa istim imenom da zeza ljude na forumu.

2 za
13 protiv
Supervizor
2012-01-25
???

Supervizor napisa...

Nebel napisa...

Još nam se i sprdaju, stvarno bezobrazno

... Ako bolje pogledate u pitanju je obična provokacija. Neko je otvorio besplatan nalog sa istim imenom da zeza ljude na forumu.

...Hm pogledao sam bolje i čini mi se da ti famozni "Marina i Danijel Popović" zezaju sve u ovom kvizu sa svojim nalozima! Od supervizora se ipak očekivalo da prokomentariše njihovu zacementiranu prvu poziciju a ne nekog ko ukazuje na problem. Osim ako on ne zna o kome se radi pa ih pušta...

14 za
3 protiv
Nebel
2012-01-25
???

Nebel napisa...

...Od supervizora se ipak očekivalo da prokomentariše njihovu zacementiranu prvu poziciju a ne nekog ko ukazuje na problem

... nema velike misterije. Ako izuzmemo korisnika "jaleeee" Marina i Danijel imaju najviše pregledanih asocijacija. To je ono što je na njihovom glavnom nalogu. Mogu da mislim koliko još imaju pregledanih sa sporednih naloga (ne znam koji su to pa ne mogu da procenim). Očigledno je njima bilo mnogo bitnije da budu prvi nego svim ostalim igračima zajedno, pa su odlučili čak i da pomognu oko pregleda asocijacija samo da bi "zacementirali" svoju pobedu.  Očigledno je da igraju asocijacije koje su pregledali sa drugim nalozima i sada imaju značajnu prednost u odnosu na ostale igrače koji su do sada manipulisali sistem sa više naloga, jer ovi ostali ipak nisu hteli da se bave pregledanjem asocijacija.

Kada sam nedavno u drugoj temi napisao da sam razočaran pregledom asocijacija, već sam video da se priča odvija u ovom smeru, ali ne vidim neki način da se ovo spreči. Jedino što je novi sistem doneo je da je odstranio ostale koji nisu hteli da se bave pregledom, ali nemam ideju kako da sprečimo nekoga ko je toliko motivisan da bude prvi, da je čak pregledao/ispravio oko 250 asocijacija koje možda može da dobije u igri.

Konstuktivni predlozi kako da ovo rešimo su dobrodošli...

14 za
1 protiv
Supervizor
2012-01-25
???

Supervizor napisa...

Konstuktivni predlozi kako da ovo rešimo su dobrodošli...

Ukinite rang listu, eventualno smislite neku drugu vrstu privilegije/nagrade za one koji placaju, ili dozvolite da se besplatno igraju samo stare igre...

1 za
9 protiv
Slobodan
2012-01-25
???

Samo primjenite metode od ranije...nista vise. Takodje, mozete i preko odredjenih podataka (ne mislim na IP) da utvrdite i broj naloga, pa da primjenite iste metode i na te naloge ako su aktivni u vrhu rang liste.

7 za
2 protiv
Dragana-Goran Kalinic
2012-01-25
???

Supervizor napisa...

Nebel napisa...

...Od supervizora se ipak očekivalo da prokomentariše njihovu zacementiranu prvu poziciju a ne nekog ko ukazuje na problem

... nema velike misterije. Ako izuzmemo korisnika "jaleeee" Marina i Danijel imaju najviše pregledanih asocijacija. To je ono što je na njihovom glavnom nalogu. Mogu da mislim koliko još imaju pregledanih sa sporednih naloga (ne znam koji su to pa ne mogu da procenim). Očigledno je njima bilo mnogo bitnije da budu prvi nego svim ostalim igračima zajedno, pa su odlučili čak i da pomognu oko pregleda asocijacija samo da bi "zacementirali" svoju pobedu.  Očigledno je da igraju asocijacije koje su pregledali sa drugim nalozima i sada imaju značajnu prednost u odnosu na ostale igrače koji su do sada manipulisali sistem sa više naloga, jer ovi ostali ipak nisu hteli da se bave pregledanjem asocijacija.

Kada sam nedavno u drugoj temi napisao da sam razočaran pregledom asocijacija, već sam video da se priča odvija u ovom smeru, ali ne vidim neki način da se ovo spreči. Jedino što je novi sistem doneo je da je odstranio ostale koji nisu hteli da se bave pregledom, ali nemam ideju kako da sprečimo nekoga ko je toliko motivisan da bude prvi, da je čak pregledao/ispravio oko 250 asocijacija koje možda može da dobije u igri.

Konstuktivni predlozi kako da ovo rešimo su dobrodošli...Supervizor napisa...

Nebel napisa...

...Od supervizora se ipak očekivalo da prokomentariše njihovu zacementiranu prvu poziciju a ne nekog ko ukazuje na problem

... nema velike misterije. Ako izuzmemo korisnika "jaleeee" Marina i Danijel imaju najviše pregledanih asocijacija. To je ono što je na njihovom glavnom nalogu. Mogu da mislim koliko još imaju pregledanih sa sporednih naloga (ne znam koji su to pa ne mogu da procenim). Očigledno je njima bilo mnogo bitnije da budu prvi nego svim ostalim igračima zajedno, pa su odlučili čak i da pomognu oko pregleda asocijacija samo da bi "zacementirali" svoju pobedu.  Očigledno je da igraju asocijacije koje su pregledali sa drugim nalozima i sada imaju značajnu prednost u odnosu na ostale igrače koji su do sada manipulisali sistem sa više naloga, jer ovi ostali ipak nisu hteli da se bave pregledanjem asocijacija.

Kada sam nedavno u drugoj temi napisao da sam razočaran pregledom asocijacija, već sam video da se priča odvija u ovom smeru, ali ne vidim neki način da se ovo spreči. Jedino što je novi sistem doneo je da je odstranio ostale koji nisu hteli da se bave pregledom, ali nemam ideju kako da sprečimo nekoga ko je toliko motivisan da bude prvi, da je čak pregledao/ispravio oko 250 asocijacija koje možda može da dobije u igri.

Konstuktivni predlozi kako da ovo rešimo su dobrodošli...

...radite vi sada na tome da se za februar poveća broj igara za ko zna zna i spojnice,zapnite na pregledu,pre sam pisao 100 puta je lakše pregledati pitanja i spojnice nego asocijacije,zanima me da li igrači dobijaju iste igre ,slagalice,moj broj,skočko,ako dobijaju to obavezno menjajte,mislim da nije teško izvodljivo da bar spomenute igre budu raznovrsnije.

2 za
3 protiv
jaleeee
2012-01-26
???

Ja ću i dalje nastaviti sa pregledom,kad god budem u mogućnosti,da budem iskren,možda veliki broj mojih glasova u pregledu je bilo za brisanje,ogroman broj polu praznih asocijacija,sa konačnim rešenjima,gggg,hhhh,nije to neka filozofija odmah možeš da proceniš asocijacije koje su za brisanje,jer ima puno besmislenih,vulgarnih asocijacija.Naravno svi mi grešimo možda sam na nekim asocijacijama i pogrešno glasao.

4 za
3 protiv
jaleeee
2012-01-26
???

jaleeee napisa...

Ja ću i dalje nastaviti sa pregledom,kad god budem u mogućnosti,da budem iskren,možda veliki broj mojih glasova u pregledu je bilo za brisanje,ogroman broj polu praznih asocijacija,sa konačnim rešenjima,gggg,hhhh,nije to neka filozofija odmah možeš da proceniš asocijacije koje su za brisanje,jer ima puno besmislenih,vulgarnih asocijacija.Naravno svi mi grešimo možda sam na nekim asocijacijama i pogrešno glasao.

... nisam napisao, ali mislio sam na % pregledanih asocijacija od onih koje su puštene u igru.

jaleeee napisa...

zanima me da li igrači dobijaju iste igre ,slagalice,moj broj,skočko

... ne, to već odavno ide nasumičnim odabirom.

5 za
1 protiv
Supervizor
2012-01-26
???

Supervizor napisa...

jaleeee napisa...

Ja ću i dalje nastaviti sa pregledom,kad god budem u mogućnosti,da budem iskren,možda veliki broj mojih glasova u pregledu je bilo za brisanje,ogroman broj polu praznih asocijacija,sa konačnim rešenjima,gggg,hhhh,nije to neka filozofija odmah možeš da proceniš asocijacije koje su za brisanje,jer ima puno besmislenih,vulgarnih asocijacija.Naravno svi mi grešimo možda sam na nekim asocijacijama i pogrešno glasao.

... nisam napisao, ali mislio sam na % pregledanih asocijacija od onih koje su puštene u igru.

jaleeee napisa...

zanima me da li igrači dobijaju iste igre ,slagalice,moj broj,skočko

... ne, to već odavno ide nasumičnim odabirom.

...želim da predložim,pošto u poslatim asocijacijama,ima jako nepovazanih pojmova,da dozvolite da igrači koji šalju asocijacije da prilikom svakog slanja asocijaciija,daju objašnjenja za svaku kolonu i konačno rešenje

6 za
3 protiv
jaleeee
2012-01-26
???

jaleeee napisa...

...želim da predložim,pošto u poslatim asocijacijama,ima jako nepovazanih pojmova,da dozvolite da igrači koji šalju asocijacije da prilikom svakog slanja asocijaciija,daju objašnjenja za svaku kolonu i konačno rešenje

... dobra ideja, samo s obzirom da neće ni šđčćž slova da napišu kako treba, bojim se da će to ostati nepopunjeno.

Naročito jer njima koji sastavljaju veza bude sasvim očigledna.

4 za
1 protiv
Supervizor
2012-01-26
???

Supervizor napisa...

jaleeee napisa...

...želim da predložim,pošto u poslatim asocijacijama,ima jako nepovazanih pojmova,da dozvolite da igrači koji šalju asocijacije da prilikom svakog slanja asocijaciija,daju objašnjenja za svaku kolonu i konačno rešenje

... dobra ideja, samo s obzirom da neće ni šđčćž slova da napišu kako treba, bojim se da će to ostati nepopunjeno.

Naročito jer njima koji sastavljaju veza bude sasvim očigledna.

...Napravite teko da nemože da se pošalje asocijacija,bez objašnjenja,stvarno mislim da je ovo dobra ideja,naravno na vama je da odlučite

2 za
0 protiv
jaleeee
2012-01-26
???

Ne znam,sta žele da postignu igrači time što šalju poluprazne,vulgarne,asocijacije sa slovima,gggg,hhhh,neznam kakva je svrha u tome.Supervizore šta je sa mojim predlogom da se pri slanju asocijacija,daju objašnjenja,za sve kolonei konačno rešenje.

3 za
4 protiv
jaleeee
2012-01-27
???

jedna od asocijacija od strane igrača,kosarkas,srbija,reprezentacija,cska=teodosić,nek mi ne zameri autor ''šta ovde ispraviti''?

3 za
2 protiv
jaleeee
2012-01-28
???

jaleeee, odmori malo

6 za
3 protiv
klasicna budala
2012-01-28
???

klasicna budala napisa...

jaleeee, odmori malo

...dok traje obnova nema odmora

5 za
1 protiv
jaleeee
2012-01-28
???

pustite ljude da igraju...

2 za
6 protiv
mokalinda
2012-02-05
???

 

mokalinda napisa...

pustite ljude da igraju...

...Ovi pametnjakovići koji skoro svaki dan osvajaju maksimum nek se prijave u pravu slagalicu ili neki drugi kviz pa da vidimo njihovo znanje bez 10 naloga i googla

14 za
3 protiv
jaleeee
2012-02-05
???

Iiii, da čujemoo, kooo je najbolji?

2 za
23 protiv
Marina i Danijel Popovic
2012-02-07
???

Marina i Danijel Popovic napisa...

Iiii, da čujemoo, kooo je najbolji?

...sramota!

10 za
5 protiv
Nebel
2012-02-08
???

Baš nas briga za sve komentare, bićemo prvi sigurno!!! Ne pomažu ni sve pretumbacije i promene pravila, ipak posedujemo najveće znanje!

2 za
24 protiv
Marina i Danijel Popovic
2012-02-18
???

Marina i Danijel Popovic napisa...

Baš nas briga za sve komentare, bićemo prvi sigurno!!! Ne pomažu ni sve pretumbacije i promene pravila, ipak posedujemo najveće znanje!

...ma mogu samo da vas mrze

16 za
2 protiv
klasicna budala
2012-02-18
???

Šta je miševi....

5 za
24 protiv
Marina i Danijel Popovic
2012-02-22
???

Pa Gospodar prstenova je isti đavo što i Marina i Danijel Popović! Verovatno je od prvih deset na listi pola naloga njihovo!

10 za
5 protiv
Nebel
2012-04-02
???

I DANUS je njihov nalog! Prilično su para uložili!

2 za
5 protiv
Nebel
2012-04-05
???

Hahaha. evo opet su Gospodar prstenova i Marina i Danijel Popovic zamenili imena. Ovo je mnogo smešno! Dovoljno je kliknuti na ime prvog u prošlom mesecu i videćete...

4 za
3 protiv
Nebel
2012-04-11
???

Oni su samo par teško iskompleksiranih i isfrustriranih budala.  Nije mi jasno šta žele postići time što žele pobediti svakog meseca. Uplate par hiljada dinara i registruju se na više profila da bi dokazali sebi samima nekakvu superiornost!!! Pitam se zašto se dotične individue ne prijave za slagalicu na rts-u ili barem na fejsbuku pa da pokažu to svoje "znanje" i "umeće".  Da nije tužno bilo bi smešno.

7 za
0 protiv
Mirko-13
2012-06-19
???

Mirko-13 napisa...

 ili barem na fejsbuku pa da pokažu to svoje "znanje" i "umeće".  Da nije tužno bilo bi smešno.

...da nije smesno bilo bi tuzno

11 za
2 protiv
klasicna budala
2012-06-19
???

Draga " gospodo i poneka gospodjice" sada odgovaraju pravi Marina i Danijel Popovic a ne neko u nase ime kao u prethodnim komentarima. Ovo smatramo jednim od nasih najvecih uspeha da je ovolika javnost zainteresovana za nas.:) Evo posto ocigledno imate nedovoljno ispunjen zivot bitnim stvarima mi zelimo da vam olaksamo i pojasnimo neke stvari. Imamo tri naloga i to su Marina i Danijel Popovic,gospodar prstenova i sicilijanci,jedan igra Marina,jedan Danijel i jedan zajedno.Za iole pametne ljude nema potrebe bilo sta muckati osim mozak,a obzirom da ocigledno ovde nema puno takvih ( kao najbolji primer je NEBEL koji valjda ne moze da spava od jurenja nasih naloga, kao i korisnik klasicna budala koji te prostakluke moze da prica svojoj mami ). Kada se ukolpe pamet i pamcenje, a ovde je i to bitno zbog ponavljanja igara,nije tesko biti prvi. Moramo da ispravimo i supervizora da nije tacna informacija da smo pregledali toliki broj asocijacija,pregledali smo u pocetku par komada i zakljucili da je uzaludno potroseno vreme. Pa sve i da varamo " gospodo" zar nemamo svi iste mogucnosti,ali......uvek ima ali koje vama srecu kvari, a to je onaj deo gde pamet pobedjuje,jel vi i da varate fali vam samo jedna sitnica da nas pobedite a to je ZNANJE ( cast izuzecima ). A sada poslastica za sve dusebriznike koji zele da me prijave na neki kviz ne bi li tamo pokazao svoju pamet,mogu da vam predlozim da pogledate 65. ciklus slagalice na rts-u gde je neki Danijel Popovic bio gle cuda treci,ili mozda najslabiju kariku gde je slucajno pobedio,u daaaaaa mozete i milionera da pogledate gde je osvojio par hiljada eura ( samo da znate da sam mislio na sve vas dok smo Marina i ja trosili te nagrade i uzivali u Pragu dobijenom u slagalici,na Siciliji,a tek sto volimo da citamo vase komentare na plazmi od 42 inca,uhhhhhh milina ). Za sve koji ne prate obrazovne emisije mozemo da vam pomognemo i da vam posaljemo snimke pomenutih kvizova.....ma postavicu vam link da se ne muce neki koji verovatno slabo barataju tehnikom. P.S. posebna zahvalnost fanu koji je do sada postavljao komentare u nase ime. Toliko od nas,i hvala vam sto nas toliko mrzite i sto ste toliko ljubomorni na nas........ jer imate i zasto,ko gubi ima pravo i da se ljuti.   VAZNO OBAVESTENJE: DRAGI FRUSTRIRANI,OPTERECENI NAMA KORISNICI,OBAVESTAVAMO VAS DA CETE IMATI PRILIKU U AVGUSTU IMATI PRILIKU DA BUDETE I VI JEDNOM PRVI POSTO MI IDEMO NA ZASLUZENI GODISNJI ODMOR ( mora jos malo da se potrose pare od kvizova ) Puno pozdrava vole vas i ljube Marina i Danijel Popovic :)

1 za
14 protiv
sicilijanci
2012-07-28
???

Kada se vode velike bitke diže se velika prašina i upravo zbog toga generali ne znaju šta se dešava na bojnom polju!!! Ako nekome nije jasno, da pojasnim, mada me više uopšte ne interesuje : elektronski vid igranja BILO ČEGA je idealan za varanje. Svi znamo da postoje načini da se postigne što bolji, pa i maximalan rezultat po igri - ali čemu sve to kada se ovde ne igra ni ušta ?!? smiley Prijavite se za Slagalicu uživo ili da organizujemo takmičenja mimo računara i TVa, pa da vidimo realno ko šta i koliko zna. Zasigurno je nemoguće imati maximalne rezultate iz dana u dan, iz meseca u mesec - bez varanja. Da budem iskren, i ja varam, ali ipak proverim svoje znanje igrajuci istu igru dva puta.

Srdačan pozdrav svima., kako čitaocima a tako i svim igračima.yes

Poseban pozdrav administratoru koji ''mora'' da čita i uređuje ovakve prepiske... cool

5 za
4 protiv
Pikasso
2012-10-04
???

sicilijanci napisa...

Draga " gospodo i poneka gospodjice" sada odgovaraju pravi Marina i Danijel Popovic a ne neko u nase ime kao u prethodnim komentarima. Ovo smatramo jednim od nasih najvecih uspeha da je ovolika javnost zainteresovana za nas.:) Evo posto ocigledno imate nedovoljno ispunjen zivot bitnim stvarima mi zelimo da vam olaksamo i pojasnimo neke stvari. Imamo tri naloga i to su Marina i Danijel Popovic,gospodar prstenova i sicilijanci,jedan igra Marina,jedan Danijel i jedan zajedno.Za iole pametne ljude nema potrebe bilo sta muckati osim mozak,a obzirom da ocigledno ovde nema puno takvih ( kao najbolji primer je NEBEL koji valjda ne moze da spava od jurenja nasih naloga, kao i korisnik klasicna budala koji te prostakluke moze da prica svojoj mami ). Kada se ukolpe pamet i pamcenje, a ovde je i to bitno zbog ponavljanja igara,nije tesko biti prvi. Moramo da ispravimo i supervizora da nije tacna informacija da smo pregledali toliki broj asocijacija,pregledali smo u pocetku par komada i zakljucili da je uzaludno potroseno vreme. Pa sve i da varamo " gospodo" zar nemamo svi iste mogucnosti,ali......uvek ima ali koje vama srecu kvari, a to je onaj deo gde pamet pobedjuje,jel vi i da varate fali vam samo jedna sitnica da nas pobedite a to je ZNANJE ( cast izuzecima ). A sada poslastica za sve dusebriznike koji zele da me prijave na neki kviz ne bi li tamo pokazao svoju pamet,mogu da vam predlozim da pogledate 65. ciklus slagalice na rts-u gde je neki Danijel Popovic bio gle cuda treci,ili mozda najslabiju kariku gde je slucajno pobedio,u daaaaaa mozete i milionera da pogledate gde je osvojio par hiljada eura ( samo da znate da sam mislio na sve vas dok smo Marina i ja trosili te nagrade i uzivali u Pragu dobijenom u slagalici,na Siciliji,a tek sto volimo da citamo vase komentare na plazmi od 42 inca,uhhhhhh milina ). Za sve koji ne prate obrazovne emisije mozemo da vam pomognemo i da vam posaljemo snimke pomenutih kvizova.....ma postavicu vam link da se ne muce neki koji verovatno slabo barataju tehnikom. P.S. posebna zahvalnost fanu koji je do sada postavljao komentare u nase ime. Toliko od nas,i hvala vam sto nas toliko mrzite i sto ste toliko ljubomorni na nas........ jer imate i zasto,ko gubi ima pravo i da se ljuti.   VAZNO OBAVESTENJE: DRAGI FRUSTRIRANI,OPTERECENI NAMA KORISNICI,OBAVESTAVAMO VAS DA CETE IMATI PRILIKU U AVGUSTU IMATI PRILIKU DA BUDETE I VI JEDNOM PRVI POSTO MI IDEMO NA ZASLUZENI GODISNJI ODMOR ( mora jos malo da se potrose pare od kvizova ) Puno pozdrava vole vas i ljube Marina i Danijel Popovic :)

...Spustite se na zemlju, niste najbolji. Onaj gore je. :)

5 za
0 protiv
.
2012-10-05
???

Ipak vidi se kojeovde najbolji - JA naravno. Prvi na listi ima 932 boda a ja 968 :) :P

2 za
2 protiv
:-)
2012-10-05
???

TigerČčč ima 1155 poena, više od 1. na listi.

:P

;)

:D

2 za
1 protiv
:-)
2012-10-06
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0127 sec.

Copyright © 2024